Zdjęcie Niechorze latarnia 2

NIECHORZE 2020

Terminy na rok 2021 już wkrótce

 

Niechorze to malownicza nadmorska miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim kilka kilometrów na wschód od Rewala. Charakteryzuje się piękną długą i szeroką plażą, której mogłaby pozazdrościć jej niejedna bałtycka miejscowość.

Od południa otoczona jest przez urzekający rezerwat przyrody Jezioro Liwia Łuża. Ten powstały ponad sześćdziesiąt lat temu rezerwat miał być siedliskiem zagrożonego wyginięciem łabędzia niemego. Współcześnie celem jego istnienia jest ogólne zachowanie ekosystemu jeziora oraz siedlisk rzadkich gatunków roślin. W Niechorzu znajduje się również jedna z siedemnastu latarń morskich rozsianych nad wybrzeżem naszego kraju. Ten górujący nad panoramą okolicy obiekt powstał ponad 150lat temu.

W naszej ofercie znajdą Państwo 11 dniowe wczasy w Niechorzu z dojazdem z Krakowa oraz wspaniałym wyżywieniem all inclusive, 3 razy dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) w formie bufetu szwedzkiego.

  • dojazd
  • zakwaterowanie w ośrodkach wypoczynkowych nad morzem (do plaży ok. 250 m) 10 noclegów
  • DOBA HOTELOWA W POLSCE I POZA GRANICAMI POLSKI:Wejście do pokoi w dniu przyjazdu godz. 14.00, wykwaterowanie w dniu wyjazdu o godz 10,00.
  • pokoje 2, 3, osobowe z łazienką i TV i balkonem, WI-FI dostępne bezpłatnie przy recepcji,
  • wyżywienie 3 razy dziennie 
  • wieczorek integracyjny przy muzyce  lub ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Opłaty miejscowej, dopłaty do jedynki,( w miare wolnych miejsc)  wycieczek, biletów wstępu, dodatkowych posiłków oraz świadczeń nie wymienionych w ofercie..

Dzień pierwszy to dzień wyjazdu z Krakowa w godzinach wieczornych.
Dzień ostatni to dzień przyjazdu do Krakowa w godzinach rannych

Wejście do pokoi w dniu przyjazdu o godz. 14.00, wykwaterowanie w dniu wyjazdu  o godz 10,00

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ,a dane w niej zawarte maja jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ,a dane w niej zawarte maja jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.