Biuro istnieje od 1996 roku

Busko Zdrój 2024 hotel 3*- Turnusy rehabilitacyjne

  • Busko – Zdrój jest kurortem znanym na całym świecie. Posiada świetne warunki ekologiczne, specyficzny mikroklimat i najlepsze pokłady leczniczej siarki w Europie.
  • Profil leczniczy Buska – Zdroju: choroby zapalne stawów, choroby zwyrodnieniowe stawów,
  • osteopenia i osteoporoza, zmiany pourazowe i kontuzje stawów, ścięgien, wiązadeł i mięśni, schorzenia
  • laryngologiczne, zaburzenia krążenia obwodowego, choroby przemiany materii;
  • Warunki leczenia : Kuracjusze powinni posiadać  dokumentację z ostatnimi  wynikami: morfologia krwi, OB, badania ogólne moczu, RTG klatki piersiowej. Dobór zabiegów według wskazań lekarza.
  • Pobyt  może zaczynać się w dowolnym,  wolnym terminie uprzednio uzgodnionym w biurze Belferek.

Pobyt  7 dniowy z  3 zabiegami  2290 zł, 

(6 dni zabiegowych +1 wizyta lekarska)

Pobyt 14 dniowy  z 3 zabiegami 4715 zł, 

 (12 dni zabiegowych + 1 wizyta lekarska)

Cena  zawiera: nocleg ( pokoje 1 z dopłatą ok.90 zł za 7 dni i ok.195 zł za 14 dni , 2-osobowe z  łazienką, TV, telefon i czajnik.) całodzienne wyżywienie (śniadanie,obiad i kolację – serwowane) od obiadu do śniadania , 1 wizytę lekarską oraz do wyboru 3 lub 4 zabiegi na miejscu w hotelu , parking bezpłatny (zamykany na noc), windę, podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Zabiegi  z działu balneologii,  jak kąpiel siarczkowa, czy borowinowa, fasony siarczkowe, okłady, borowinowe, a także z działu fizykoterapii-zabiegi prądowe, laser, elektroterapia oraz masaży – zarówno klasycznych, jak i mechanicznych, wykonywanych przy użyciu urządzenia jakim jest aquavibron lub masaż na łóżku wodnym hydro jet. Możliwe są również spotkania z fizjoterapeutą podczas gimnastyki na przyrządach lub  w odciążeniu UGUL. Ośrodek świadczy także zabiegi z zakresu termoterapii – krioterapii miejscowej. Zabiegi odbywają się w dni pracujące (od poniedziałku do soboty) – z wyjątkiem dni świątecznych.

Kuracjusze powinni zabrać dokumentację lekarską i ostatnie wyniki badań.

        INNE OBIEKTY SANATORYJNE NA ZAPYTANIE W BIURZE!!!

Busko-Zdrój
na mapie